Katrs no mums kādā brīdī ir iedomājies, ka varētu uzsākt kādu biznesu. Ar mani tas parasti notiek, kad saņemu sliktu apkalpošanu. Es nodomāju, kā viņi vēl vispār pastāv un kāpēc neviens tos vēl nav izkonkurējis? Bet kas ir pašas svarīgākās sastāvdaļas, lai Tavs bizness kļūtu par ko vairāk kā sapni?

Ideja

Idejai nav jābūt unikālai. Visticamāk, ka neizgudrosi, ko pilnīgi jaunu, bet atrast kā uzlabot esošos pakalpojumus, gan nebūs pārāk sarežģīti. Atrodi, kas Tevi kaitina un sniedz labāku klientu servisu.

Finansējums

Pakalpojumu biznesu visbiežāk var uzsākt ar pāris simtu eiro investīcijām. Ja iespējams, pirms darbu uzsākšanas pieprasi no klientiem avansu, ja ne, nepieciešamo summu droši vien sarunāsi aizņemties no ģimenes.

Klienti

Klientu meklēšana vislabāk sokas, ja Tev ir reputācija. Piedāvā paziņām savu pakalpojumu bez maksas, ar norunu, ka viņi Tevi ieteiks citiem. Kad esi savācis “portfolio” un pārliecību, vari doties pie nākamā punkta.

Smags darbs

Es nedaudz pamaisīšu krāsas, ja esi sasapņojies. Nekas nenotiks pats no sevis. Pat ja būsi lielisks sava amata meistars. Tev būs jāstrādā ļoti daudz un smagi – jāveido savs tēls, jāreklamējas, jāmeklē klienti un, protams, arī jāizdara apsolītais. Turklāt tas viss jāpaveic labāk kā to dara konkurenti.

 

 

Paldies Tev, ka izlasīji! Ja Tev patika un šis tas šķita noderīgs, padalies ar šo rakstu.

Ja vēl neesi paguvis, pieseko man:

   

Kā arī tepat apakšā ir iespēja atstāt e-pastu un es padošu ziņu, kad uzrakstīšu nākamo rakstu.

 

Vēlies izteikties?