Vislielākais šķērslis ceļā uz panākumiem, esi Tu pats!

Cilvēkam patīk sevi sabotēt, ar neveselīgu dzīvesveidu, uzturu un domām. Šeit 6 destruktīvi ieradumi, kas sēž cilvēku galvās un neļauj sasniegt patieso potenciālu:

1. Man ir taisnība

Par visām varītēm uzvarēt katrā strīdā, ir absolūti lieks enerģijas patēriņš. Ne velti ir teiciens – nestrīdies ar muļķi, viņš Tevi novedīs līdz savam līmenim un sakaus ar pieredzi.

2. Labi izskatīties citu acīs

Ja Tu dzīvo dzīvi, katru lēmumu pieņemot ar domu “ko citi padomās”, Tu nedzīvo savu dzīvi. Kad pieķer sevi pie šīs domas, der atcerēties, ka mūsdienās katrs ir tik ļoti aizņemts ar savām problēmām, ka Tu nevienu neinteresē.

3. Vēlme kontrolēt citus

Mēs katrs zinām cilvēku, kam ļoti patīk izrīkot un centies ietekmēt citu lēmumus, attiecas uz viņu tas vai nē. Līšana citu dzīvē un mēģinājumi to ietekmēt ir pavisam nelāgs ieradums.

4. Vērtējumu izteikšana

Tenkošana par citu veiksmēm vai neveiksmēm ir tik pat lietderīga kā kūlas dedzināšana. Vai nu Tu pats vai kāds cits noteikti apdedzināsies.

5. Dzīvošana pagātnē

Daudzi ir iesprūduši “laikos, kad zāle bija zaļāka” un nespēj priecāties par šodienu. Citi ik dienu deldē savus nervus pārdzīvojot pagātnē pieļautās kļūdas. Uzmini kas? Nevienam tas neinteresē! Dzīvo tālāk!

6. Attaisnojumu meklēšana

Ir cilveki, kas ir gatavi patērēt daudz laika un enerģijas, lai attaisnotu sevi situācijā, kad pietiktu ar vienu vienkāršu vārdu – “Piedod”. Iemācies šo vārdu un uzņemies beidzot atbildību!

Piedomā par šīm lietām un Tava dzīve strauji mainīsies!

 

Paldies Tev, ka izlasīji! Ja Tev patika un šis tas šķita noderīgs, padalies ar šo rakstu.

Ja vēl neesi paguvis, pieseko man:

   

Kā arī tepat apakšā ir iespēja atstāt e-pastu un es padošu ziņu, kad uzrakstīšu nākamo rakstu.

Vēlies izteikties?