2008. gads liekas kā vakardien, tomēr 10 gadi mūsu straujajā pasaulē ir ļoti daudz. Tik pat strauji piedāvāju ceļojumu laikā, atceroties, kā bija!

Telefoni

Mūsu, nu tik ierastie, skārienjutīgie asistenti tik tikko bija parādījušies. 2007. gada rudenī Stīvs Džobs atklāja leģendāro iphone, kas izmainīja tālāko tālruņa ceļu.

Internets

Lēns un pārsvarā ar vadiem. Turklāt ērti lietojams tikai datorā.

Navigācija

TomTom un dažādu citu navigācijas iekārtu ziedu laiki. Novecojušas kartes un stresa pilni ceļojumi, braucot pa Eiropu.

Sociālie tīkli

Likumsakarīgi līdz ar interneta straujo attīstību, arī sociālie tīkli kļuva ar vien populārāki. Tā laika karalis bija mūsu pašu Draugiem.lv, kamēr lielākā daļa interneta lietotāju vēl nemaz nebija iepazinuši Facebook un Twitter.

Reklāmas

Ja agrāk reklāma portālos vai epastā likās kaut kas interesants, tad mūsdienās esam tā piebaroti, ka ar reklāmbloķētāju palīdzību cenšamies no tām izvairīties.

Laiks

2008. gadā mēs bijām brīvāki un fokusētāki(ja vispār ir tāds vārds). Nē, šis nav tas gadījums, kad zāle tad bija zaļāka. Cilvēks pateicoties modernajām tehnoloģijām ir palicis tik pieejams, ka viņam vairs vienkārši nav laika. Tava uzmanība ir deficīta prece, tāpēc izmantošu mirkli un pateikšu Paldies, ka šo lasi!

Domāšana

Ne tik zaļi un veselīgi. Par vegāniem, E-vielām, glutēnu, fitnesu un veloatkarībām īsti neviens vēl nerunāja.

Ar to visu es gribēju pateikt, ka 10 gadi nešķiet daudz, tomēr pa šo laiku ir mainījies praktiski viss. Izņemot manu rūtera paroli. Mums jābūt ļoti uzmanīgiem un aktīviem, lai mēs neiesprūstu kādā no šīs straujās attīstības posmiem. Un gudriem, lai izmantotu jaunās iespējas.

Seko līdzi maniem rakstiem un skaties, kā es centīšos tikt līdzi mūsdienu pasaulei!

 

Paldies Tev, ka izlasīji! Ja Tev patika un šis tas šķita noderīgs, padalies ar šo rakstu.

Ja vēl neesi paguvis, pieseko man:

   

Kā arī tepat apakšā ir iespēja atstāt e-pastu un es padošu ziņu, kad uzrakstīšu nākamo rakstu.

 

Vēlies izteikties?